Кошик
0
Biolong - безпечна дезінфекція

Дезінфікуючі засоби для рук, поверхонь та інструментів без сухої шкіри і різкого запаху спирту

Перейти до каталогу

BIOLONG

biolong — ваш безпечний засіб для дезінфекції

Ми виробляємо антисептичні та дезінфікуючі засоби з додаванням органічного компонента кремнію. Нами використовується унікальна в світі, запатентована технологія виробництва – кожен засіб для дезінфекції Biolong виготовляється на основі четвертинних амонієвих сполук з додаванням кремнію. Органічний компонент кремнію створює на шкірі і поверхні предметів захисну плівку, що дозволяє йому зберігати свої дезінфікуючі властивості до 2-х разів довше звичайних спиртових. Таким чином ваші руки захищені протягом 5-7 годин, а предмети і поверхні до 30 діб.
Кремній дозволив нам знизити кількість спирту у формулі без втрати ефективності, тому засіб для дезінфекції Biolong не сушить шкіру і не залишає після застосування елегантний шлейф медичного кабінету. Лінійка продукції Biolong включає шкірні антисептики, миючі дезінфікуючі засоби для дому та промислових поверхонь, склади для дезінфекції та знезараження косметичних і медичних інструментів і навіть дезінфектори для гаджетів. Пропонуємо повний набір засобів для боротьби з вірусами, інфекціями, бактеріями, щоб запобігти контактна, а також повітряно-крапельне поширення хвороб.

Сертифікований виробник дезінфікуючих засобів Biolong

Компанія biolong (biolong.ua) — єдиний офіційний виробник дезінфікуючих засобів торгової марки “Біолонг”, що володіє правами на виготовлення і поширення даної продукції. Склад під ТМ “Biolong” від інших виробників можуть не відповідати заявленим в нашій документації технології виробництва і стандартам якості.

Наше виробництво дезінфікуючих засобів сертифіковане, відповідає стандартам МОЗ України та міжнародним стандартам ISO. Інститут епідеміології та вірусології імені Л.В. Громашевського НАМН України підтвердив ефективність наших складів проти вірусу SARS-cov-2, що викликає COVID-19. Компанія Біолонг виготовляє безпечні і якісні дезінфікуючі засоби проти короновіруса (COVID-19), вірусів, бактерій і мікробів, які реально працюють. Кожен покупець може ознайомитися з сертифікатами якості та іншою документацією в розділі Документи!

Важливо: Наша компанія проводить ребрендинг, що включає зміну дизайну упаковки. Якщо ви купили кошти Biolong з іншим кольором етикетки або дизайном логотипу – це не підробка. Щоб встановити оригінальність засобів, просто переконайтеся, що виробником є компанія “Біолонг”. Також всі оновлення ми анонсуємо в каталозі товарів.У яких сферах використовують наші засоби дезінфекції:

Клієнти

Компанії, які нам довіряють:

Наша місія – Ваше здоров’я і безпека

Ми прагнемо захистити вас від небезпечних вірусів, інфекцій, бактерій, мікробів і будь-яких хвороб, що передаються контактним, а також повітряно-крапельним шляхами. Особливо в небезпечний час пандемії.

При цьому ми не забуваємо про ваш комфорт і вважаємо, що ви можете купити засіб для дезінфекції, який не викликає бажання вимити руки з милом, кривитися від запаху спирту і щадяще впливає на вашу шкіру. Саме прагнення з’єднати комфорт і безпеку при повсякденному використанні допомогло нам вивести унікальну формулу з додаванням кремнію.

Четвертинних амонієвих з’єднання, на яких побудовані всі наші склади не вбираються порами, тому не можуть зашкодити вашій шкірі або здоров’ю, а завдяки пониженому вмісту спирту в поєднанні з кремнієм дезінфікуючі засоби нещадні до бактерій і повністю безпечні для вас.Завжди в автомобілі

biolong

Спеціально для дітей

biolong

Завжди під рукою

biolong

Завжди в салоні краси

biolong

Завжди в офісі

biolong

Завжди в ресторані

biolong

Завжди на прогулянці

biolong

Завжди в лікарні

biolong

Які дезінфікуючі засоби купити зараз?

Перш ніж купити дезінфікуючі засоби ознайомтеся їх зі складом і властивостями в каталозі.

Шкірний антисептик

Руки постійно повинні бути чистими і вимагають регулярної дезінфекції. Щоб ви могли використовувати антисептик кілька разів на день без неприємного запаху і сухої шкіри, ми додаємо в нього кремній. Непомітна плівка надійно захищає вашу шкіру від бактерій і вірусів до 5-7 годин.

Миючі дезінфікуючі засоби для дому

Дезінфікуючі засоби, купити які можна для прибирання та знезараження будь-яких приміщень в будинку. Формула Biolong допоможе позбутися від органічних забруднень, неприємного запаху, цвілі і бактерій, а також запобіжить їх розмноження і поширення. У нас є як універсальні склади, так і кошти для вирішення конкретного завдання - очищення кондиціонера, ванною, скла і навіть посуду. Використовуйте замість або разом з побутовою хімією до складу якої не входить хлор і з'єднання на його основі.

Дезінфектори для електроніки

Через гаджети мікроби передаються не гірше, ніж через рукостискання. Тому ми розробили формулу, яка видалить бруд, продезинфікує і захистить ваш смартфон, монітор, клавіатуру і мишу. Склад випускається у вигляді спрея, в комплект входить спеціальна серветка для протирання.

Дезінфектори і стерилізатори для салонів краси

Дезінфектори, засоби для передстерилізаційного очищення і повної стерилізації перукарень, манікюрних, педикюрних та інших косметичних інструментів. Підійдуть для металів, пластмас, лакофарбових покриттів, тканини, скла, шкіри та дерева.

Миючі засоби для дезінфекції поверхонь і повітря

Універсальні склади, призначені для дезінфекції поверхонь в офісах, лікарнях, промислових об'єктах, торгових центрах, салонах краси та закладах громадського харчування. Такий засіб для дезінфекції не тільки вимиває бруд, а й ефективно бореться з мікробами, вірусами, цвіллю і неприємними запахами. Склад можна застосовувати на виробах і поверхнях з кольорових металів, нержавіючої сталі, пластмаси, шкіри, тканини, скла, дерева, лакофарбових покриттях. Запобігає розмноженню бактерій і поширення цвілі на 14 днів.

Дезінфектори і стерилізатори для стоматології

Засіб для холодної хімічної стерилізації інструментів для повної дезінфекції поверхонь, що контактують зі слизовою оболонкою і відкритими ранами ротової порожнини: борів, наконечників, елеваторів та інших інструментів. Може застосовуватися на металі, склі, гумі та пластмасі.

Новини

Самі актуальні новини компанії biolong.
Дитячий антисептик для рук №1 в Україні БіоЛонг-KIDS в мережі магазинів АНТОШКА

Дитячий антисептик для рук №1 в Україні БіоЛонг-KIDS в мережі магазинів АНТОШКА

БіоЛонг-KIDS тепер ближче до Вас і Вашим діткам! Дитяча лінійка…

Детальніше
Біолонг розширив асортимент продукції та випустив нову серію антисептичних засобів «БіоЛонг-А Kids»

Біолонг розширив асортимент продукції та випустив нову серію антисептичних засобів «БіоЛонг-А Kids»

Компанія впровадила на виробництві нову серію антисептичних засобів для дітей…

Детальніше
Результати дослідження : БіоЛонг-А Kids

Результати дослідження : БіоЛонг-А Kids

До 5 годин триває захисна дія антисептичних засобів «БіоЛонг-А Kids»…

Детальніше
preloader