Увага! Ми створили шкірний антисептик для дітей «БіоЛонг—А Kids»

Забруднення шкіри рук має особливе значення в передачі різних небезпечних інфекційних захворювань, особливо в дитячому віці. Брудні предмети, до яких дитина торкається щодня (різні предмети навколишнього середовища, клавіатура комп’ютера, дверні ручки, кнопки в ліфті, іграшки, мобільний телефон і т.д.) містять на собі численні патогенні і умовно-патогенні мікроорганізми, в тому числі стафілококи, стрептококи, кишкову паличку, збудників вірусних захворювань. Більшості інфекцій, що передаються через брудні руки, можна запобігти завдяки дотриманню гігієни рук.

Тому гігієнічна обробка рук є важливим елементом щоденного догляду за дитиною, перш за все в плані профілактики інфекційних (бактеріальних і вірусних) захворювань. Компанія biolong поставила перед собою мету створити ефективний і безпечний засіб з антисептичною дією для шкіри спеціально для дітей.

В ході безлічі експериментів нам вдалося створити унікальний шкірний антисептик «БіоЛонг—А Kids». Механізм антисептичної дії даного засобу базується на використанні інноваційної технології створення на поверхні шкіри спеціальної наноплівки, до складу якої входять четвертинних амонієвих з’єднання, які забезпечують противірусну дію, а також кремній — органічний компонент, який утворює полімерну наноплівку на поверхні шкіри.

Із зовнішнього боку плівки в зв’язку з унікальною орієнтацією молекул утворюються «шипи», які мають властивість механічно руйнувати цитоплазматичні мембрани патогенних мікроорганізмів. Додатковою властивістю цієї плівки є позитивний заряд, який притягує бактерії, посилюючи дезінфікуючі властивості «шипів». Крім того, наноплівка запобігає проникненню забруднень в структуру обробленої шкіри рук тривалий час.

З метою довести ефективність і оцінити тривалість антисептичної дії шкірного антисептика «БіоЛонг—А Kids» у дітей, ми звернулися в державну установу «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України», яке було засноване ще в 1929 році. Зараз Інститут є провідною науково-дослідною установою в державі в галузі охорони здоров’я матері і дитини.

У дослідженні брали участь 20 дітей, віком від 3 до 18 років. Шкірний антисептик «БіоЛонг—А Kids» пінний одноразово наносили на суху шкіру рук.

Результати клінічних випробувань підтверджують:

— тривалість антисептичної дії «БіоЛонг—А Kids» становить 4-5 годин;

— «БіоЛонг—А Kids» призводить до інактивації (знищення) вірусу поліомієліту, SARS-Cov-2 (COVID-19), грипу, ВІЛ, кору, епідемічного паротиту, гепатитів A, B, C, D, норо— і аденовірусів, ЕСНО, Коксакі і коронавірусів людини;

— клінічні дослідження за пацієнтами показали безпеку використання шкірного антисептика «БіоЛонг—А Kids» пінного, відсутність роздратування і пошкодження шкірних покривів у дітей — ні в одному з випадків не було зафіксовано почервоніння, свербіння, висипань, набряків і болю;

— шкірний антисептик «БіоЛонг—А Kids» має високий рівень безпеки, що вказує на можливість його використання дітьми, в тому числі схильних до алергічних реакцій.

Також проводилося опитування пацієнтів і їх батьків по закінченню клінічних досліджень. Результати такі:

  1. За оцінкою 90% пацієнтів і їх батьків шкірний антисептик «БіоЛонг—А Kids» пінний зручний в застосуванні, наноситься на шкіру у вигляді компактної піни, не утворює аерозоль, має легкий приємний запах, не викликає роздратування дихальних шляхів.
  2. З позитивних ефектів даного засобу переважна більшість пацієнтів відзначили також, що він пом’якшує шкіру і усуває сухість (у 65% дітей ефект зберігається протягом 5 годин. Нerативних відгуків з боку пацієнтів та їхніх батьків не було.
  3. Не було зафіксовано негативних реакцій шкірних покривів на використання даного засобу.

Ці клінічні спостереження свідчать на користь високого рівня безпеки застосування шкірного антисептика «БіоЛонг—А Kids» у дітей.

Висновок за результатами клінічного дослідження Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України полягає в наступному:

— шкірний антисептик «БіоЛонг—А Kids» може бути рекомендований в якості індивідуального засобу гігієнічної обробки шкіри рук у дітей від 3 до 18 років;

— має пролонгований дезінфікуючий ефект до 5 годин;

— бореться з широким спектром бактерій, вірусів і грибків, в тому числі COVID-19;

— повністю безпечний для дітей.

Таким чином, ми створили шкірний антисептик «БіоЛонг—А Kids» для дітей, який став першим схваленим засобом для боротьби з вірусами, бактеріями і грибками, чия ефективність і безпечність доведена Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України.

Бережіть себе і своїх близьких разом з biolong.

Попередня новина Biolong — безпечна дезінфекція
Наступна новина Результати дослідження : БіоЛонг-А Kids