Правильний вихід з карантину разом з Biolong

Антисептики «БіоЛонг»: ідеальна гігієна і захист шкіри

Гігієнічна обробка – тема, яка набула особливої ​​гостроти в контексті епідемії коронавирусной інфекції. І провізор, працює на передовій захисту наших співвітчизників від зараження, повинен бути в курсі останніх даних, що стосуються максимально ефективною – і безпечної! – дезінфекції рук. Адже це головна міра профілактики небезпечного захворювання, від якого до цих пір страждає вся планета.

Гігієна також буває різною

Попередні дослідження показали, що миття рук водою з милом дозволяє видалити тільки 40% мікробів, що залишилися 60% цілком достатньо для зараження інфекційними захворюваннями. Тому, щоб виключити таку вірогідність, десятиліттями застосовуються антисептики.

Ще до недавніх пір еталонними антисептичними засобами вважалися висококонцентровані (70%) розчини етилового спирту. Але, на щастя, ця гігієнічна традиція сягає в минуле – з’ясувалося, що спирт порушує бар’єрну функцію і нормофлору шкіри, в результаті чого зростає ризик контамінації поверхні шкіри хвороботворними мікроорганізмами. Ну а якщо застосовувати антисептики на основі етанолу досить часто, шкіра втрачає бар’єрні властивості надовго, так як в результаті впливу спирту стоншується ліпідний шар на її поверхні.

Тому антисептиком вибору сьогодні є кошти, щадні шкіру, але в той же час нещадні по відношенню до патогенів. Мабуть, кращою рекомендацією в даному випадку буде один з лінійки полімерних антисептиків, розроблених компанією «БІОЛОНГ» спільно з Інститутом медицини праці, Інститутом громадського здоров’я ім. А.Н. Марзєєва і Інститутом епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.Н. Громашевського АМН України.

До їх складу включені основні діючі речовини:

1. Ізопропіловий спирт: швидка дія зі знищення патогенних мікробів. Цей компонент діє поки не випарується з поверхні шкіри.

2. N-пропіловий спирт: швидка дія зі знищення патогенних мікробів. Також діє, поки не випарується.

3. Четвертинні амонієві сполуки: посилення антимікробної дії спиртів в рідкому стані.

• Отдушка, яка зменшує вплив спиртів на органи дихання.

Відмінності продуктів цієї торгової марки полягають тільки в різних пропорціях діючих речовин. Наприклад, один з найпопулярніших САНІТАЙЗЕР, «БіоЛонг-А», має водну основу (дисперсне середовище), а спирти, четвертинні амонієві сполуки та допоміжні речовини розчиняються у воді в пропорціях, що дозволяють отримати збалансований стан бактерицидних, фунгіцидних, віруліцидної, миючих, антистатичних і дезодоруючих властивостей. У той же час інший затребуваний антисептик, «Спірітус», а вода в ньому міститься вже в якості допоміжної речовини.

Допоміжні речовини:

• Кремній: створює з четвертинних амонієвих сполук конструкцію для механічного знищення мікробів в твердому стані (конструкція діє 7 днів, якщо не змивати).

• Д-пантенол: компенсує агресивна дія спирту, сприяє прискореному відновленню пошкодженої шкіри.

• Ефірна олія – ​​підсилює протимікробну дію активних речовин.

• Гліцерин – компонент, який зволожує шкіру і робить її еластичною.

Унікальна особливість антисептиків «БіоЛонг» полягають в тому, що в кожному з них спирти, четвертинні амонієві сполуки та допоміжні речовини розчиняються в дисперсної водному середовищі збалансовано, рівномірно – в пропорціях, які дозволяють досягти оптимального антибактеріального, противірусного та фунгіцидної ефекту. Всі інноваційні антисептики «БіоЛонг» забезпечують безпрецедентний відсоток знищення патогенів: під їх впливом гинуть навіть найстійкіші збудники таких небезпечних інфекцій, як ВІЛ, гепатити В і С, а також синьогнійна паличка і золотистий стафілокок.

«БіоЛонг»: ідеальна формула пролонгованої захисту

Антисептики «БіоЛонг» – це повноцінна лінійка дезінфікуючих засобів, що володіють широким спектром антибактеріальної, протигрибкової та противірусної дії. У портфелі інноваційних антисептиків «БіоЛонг» можна знайти не тільки препарати для першої допомоги або особистої гігієни, а й побутові засоби, знезаражувальні засоби для умов екстремальних подорожей, а також продукти для підтримки асептики в домашніх умовах і медичних установах.

Все антисептики, які випускаються під брендом «БіоЛонг» відрізняються широким спектром дії – вони

• знищують на шкірі все небезпечні мікроби, але при етомне шкодять шкірі людини,

• створюють непереборний бар’єр для проникнення нових мікробів,

• підтримують міцність рогового шару шкіри, зберігають її еластичність

• сприяють прискореному відновленню пошкоджених ділянок шкіри.

Ремарка: кошти торгової марки «БіоЛонг» не можна змішувати з речовинами, що містять аніонні ПАР – ці компоненти нейтралізують дію катіонних ПАР БіоЛонга. У разі застосування мила треба ретельно змити його залишки проточною водою, а для протимікробну захисту чисту шкіру необхідно обробити антисептиком «БіоЛонг-А».

Ефективне знезараження шкіри рук антісеп тиками «БіоЛонг» виконується наступним чином: слід нанести на руки не менше 3 мілілітрів антисептика і втерти його таким чином, щоб дезінфікуючий розчин покрив повністю всю площу шкіри кистей і зап’ясть.

Антисептики «БіоЛонг»: можливість збільшити середній чек

Антисептики «БіоЛонг» – кошти не одного сезону. Крім клієнтів, які потребують захисту від коронавируса, такий антисептик необхідно рекомендувати і людям, комплектуючих домашню або автомобільну аптечку, мандрівникам, які збираються в далекі краї, туристам, які планують похід.

Попередня новина Київський національний університет будівництва і архітектури
Наступна новина Biolong — безпечна дезінфекція