Київський національний університет будівництва і архітектури

Компанія «PEREFERIO» спільно з українськими вченими та провідними профільними інститутами в області епідеміології та інфекційних захворювань розробили новий і сучасний продукт для дезінфекції населення «CLEAN FRAME» (Рамка для дезінфекції) з використанням дезінфікуючого засобу «Біолонг»

Устаткування, як ми вже повідомляли, встановлено в Інституті інноваційної освіти КНУБА в рамках співпраці між ТОВ «PEREFERIO» і ІІНО КНУБА.

Наголошуємо, що дезінфікуючий засіб «Біолонг», який використовується «CLEAN FRAME», пройшов всі випробування і отримав дозвільні документи для ефективного і безпечного використання в громадських місцях.

Зазначений дезінфікуючий засіб не містить хлору, кислот, альдегідів; не залишає плям, не має запаху; вбиває віруси, бактерії і грибки.

Продукцію Схвалено Міністерством охорони здоров’я України, Інститутом медицини праці ім.Ю.І.Кундіева НАМН України, Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України, Інститутом громадського здоров’я ім.О.М.Марзєєва НАМН України.

БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ЛЮДИНИ:
Проведені дослідження і підтверджено Інститутом медицини праці ім.Ю.І.Кундіева НАМН України.

Знищує мікроби і вірусні інфекції:
Проведені дослідження і підтверджено Інститутом епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В Громашевського Національної Академії медичних наук України та Інститутом громадського здоров’я ім.О.М.Марзєєва НАМН України.

Ефект туману дозволяє людині після проходження рамки залишитися абсолютно сухий і без додаткового запаху, але, тим не менш, найдрібніші частинки туману (5 – 10 мікрон) потрапляють в носоглотку і в ротову порожнину, дає можливість також захистити дихальні шляхи від проникнення в них вірусів і бактерій. При застосуванні засобу «Біолонг», ефект дезінфекції зберігається протягом 5:00.

За нинішньої складної епідеміологічної ситуації, викликаної Коронавірусних інфекцією, адміністрація ІІНО КНУБА вживає всіх можливих заходів, щоб створити максимально безпечні умови праці і навчання для наших співробітників і студентів.

Довідка: «БіоЛонг» – український виробник офіційно визнаних дезінфікуючих засобів з 2009 року, оновлена ​​інформація в державному реєстрі дезінфікуючих засобів МОЗ України з 2019 року.

Наступна новина Правильний вихід з карантину разом з Biolong