Біолонг розширив асортимент продукції та випустив нову серію антисептичних засобів «БіоЛонг-А Kids»

Компанія впровадила на виробництві нову серію антисептичних засобів для дітей «БіоЛонг-А Kids», яка пройшла лабораторні випробування та внесена до Державного реєстру дезінфікуючих засобів Міністерства охорони здоров’я України.

В асортименті серії представлені продукти для антисептичної обробки шкіри та поверхонь. Вже доступні для продажу засоби в економічних упаковках по 200 та 50 мл з пінним дозатором, а також упаковки 1 л з дозатором типу помпа та каністра ємністю 5 л.

Тривалість дії  захисної плівки, що утворюється під час обробки антисептичним засобом «БіоЛонг- A Kids» триває до 5 годин та не викликає негативних алергічних шкірних реакцій.

При цьому дослідження ДУ Інституту педіатрії, акушерства та гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН Украйни  підтверджують високу якість безпеки та пролонговану антисептичну дію, що дозволяє зменшити частоту обробки рук до 1 разу на 4-5 годин.

Весь асортимент нової серії можна замовити на сайті.

 

Додатково:

До 5 годин триває захисна дія антисептичних засобів. При цьому, як зазначено у висновках дослідження, відбувається блокування та руйнація вірусів, в тому числі  вірусів SARS-Cov-2 (що викликає COVID-19), а також від патогенних бактерій, вірусів кору, ВІЧ, гепатитів А, В, С, Д та грипу.

Механізм антисептичної дії засобу заснований на використанні інноваційних технологій створення на поверхні шкіри спеціальної плівки, до складу якої входить кремній (Si) – органічний компонент.

Продукція пройшла сертифікацію та рекомендована до використання МОЗ.

 

Попередня новина Результати дослідження : БіоЛонг-А Kids
Наступна новина Дитячий антисептик для рук №1 в Україні БіоЛонг-KIDS в мережі магазинів АНТОШКА